Targi GRANICE 2017

paź 27, 2017 | Aktualności

W dniach 25-26 października 2017 r. w Lublinie odbyła się Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic „GRANICE”. Tematem przewodnim wydarzenia była szczelność granic na wschodniej flance Unii Europejskiej, związane z tym wyzwania, a także planowana modernizacja wyposażenia polskich służb oraz infrastruktury granicznej.

Na tejże konferencji firma Spartaqs miała możliwość wymiany doświadczeń oraz przedstawienia swojej wizji zapewnienia bezpieczeństwa granic na wschodzie Unii Europejskiej w erze nowych wyzwań technologicznych.

Na swoim stoisku spółka zademonstrowała dronoida VECTOR V8. Jest to szybki dronoid przechwytujący, który jest kluczowym elementem w zwalczaniu obcych dronów w Systemie Tarczy Antydronowej. Ponadto firma prezentowała ofertę swoich innych dronoidów i nowoczesnych technologii przeznaczonych dla służb mundurowych, które z powodzeniem mogą być stosowane do obserwacji, uszczelniania i ochrony granic. Liczni zwiedzający mieli możliwość zapoznania się między innymi z plannerem lotu Spartaqs, który umożliwia w pełni autonomiczną misję dronoida, bez konieczności udziału operatora-pilota oraz osób trzecich, a także z mobilną stacją dowodzenia dla jednostek pracujących w terenie.

 

KONTAKT

Spartaqs Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

E-mail:
biuro@spartaqs.com

Zadzwoń biuro:
+48 533- 232-575

Dział handlowy:

+48 572- 818 - 644

AKTUALNOŚCI

FORMULARZ KONTAKTOWY