+48 533 232 575 biuro@spartaqs.com

Dostarczyliśmy przesyłki od Microsoft dla odbiorców w całym kraju!

sie 11, 2021 | Aktualności

W dniach 25 – 30 lipca 2021 roku firma Spartaqs przeprowadziła 17 lotów dronoidami transportowymi Hermes i Hermes 2. Ich celem było dostarczenie przesyłek najbardziej rozpoznawalnym infuencerom i redakcjom powiązanym z światem gier komputerowych.

Taki dobór adresatów był nieprzypadkowy – zawartością przesyłek były wolanty (rozbudowane kontrolery lotnicze) firmy Thrustmaster dedykowane konsoli Xbox Series X|S, które to trafiły do rąk własnych odbiorców.

Dostawy zrealizowaliśmy w związku z premierą gry Microsoft Flight Simulator 2020 na najnowszą generację konsoli Xbox. Loty odbyły się w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi i innych miastach.

Wydarzenie było poprzedzone ogromnym wysiłkiem logistycznym i technicznym w Spartaqs Group. Przygotowanie dronoidów do siedemnastu lotów, zaprojektowanie i wykonanie automatycznych pojemników cargo dostosowanych do przenoszonych paczek, jak i sama logistyka zadania stanowiło dla naszego zespołu duże wyzwanie.

Tym bardziej, że na realizację zadania mieliśmy ekstremalnie mało czasu.

Wszystkie loty zostały przeprowadzone bezpiecznie i pomyślnie. Zaskoczenie odbiorców i ich reakcje były dla nas nagrodą nie do przecenienia.

Dzięki wsparciu firmy P-art Studio i jej pracowników, którzy wspólnie z nami spędzili w terenie te pięć pracowitych dni posiadamy świetny materiał wideo, który niebawem zaprezentujemy.

Tymczasem pozostawiamy do obejrzenia krótki film promocyjny, zrealizowany dla firmy Microsoft oraz fotogalerię, która przybliży wydarzenia tamtych dni.

Wsparcie

Informacje

Kontakt

Spartaqs Sp. z o.o.
ul. Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice
e-mail: biuro@spartas.com
Telefon: +48 533 232 575