+48 533 232 575 biuro@spartaqs.com

Reportaż “Drony na wschód” w TVP Info

kwi 25, 2022 | Media o nas

24 kwietnia w ukraińską Niedzielę Wielkanocną miała miejsce emisja reportażu “Drony na wschód” z cyklu reportaży Głębia Ostrości TVP Info.

 

W reportażu grupa Renderboys przedstawia sytuację Ukrainy z perspektywy Polaków i Ukraińców – będących w środku konfliktu oraz mieszkających na stałe w Polsce.

Prezentuje aktualne wydarzenia między innymi z perspektywy Jurka, wieloletniego pracownika Spartaqs ukraińskiego pochodzenia, który od lat mieszka w Polsce, a którego synowie znajdują się obecnie w Zaporożu.

On sam jest częścią akcji #DronesForUkraine #DronyNaWschód, podczas której każdego dnia wraz z innymi pracownikami Serwis Point Spartaqs  przygotowuje kolejne partie dostaw dronów, które trafiają do najbardziej potrzebujących obszarów Ukrainy.

Reportaż „Drony na wschód” pokazuje ludzką stronę tej wojny, a także samej akcji.

 

Reportaż możesz obejrzeć TUTAJ:

 

 Może jutro to Twój dron uratuje komuś życie?

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o akcji, napisz do nas na dronesforukraine@spartaqs.com albo zadzwoń na +48 531 144 443

 

Wszystkie informacje o akcji są dostępne również na naszej stronie internetowej w zakładce DRONY NA WSCHÓD – https://spartaqs.com/drony-na-wschod/

Wsparcie

Informacje

Kontakt

Spartaqs Sp. z o.o.
ul. Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice
e-mail: biuro@spartas.com
Telefon: +48 533 232 575