+48 533 232 575 biuro@spartaqs.com

Polska Nagroda Innowacyjności 2017 dla Spartaqs

paź 27, 2017 | Aktualności

Mamy zaszczyt poinformować, iż firma Spartaqs znalazła się w gronie najbardziej innowacyjnych podmiotów w Polsce i została laureatem nagrody „Polska Nagroda Innowacyjności 2017”, w kategorii Innowacyjna firma, za Dronoidy – Profesjonalne, Wielozadaniowe drony w programie. Wręczenie nagród miało miejsce na V Polskim Kongresie Przedsiębiorczości w Zielonej Górze, odbywającym się w dniach 26-27.10.2017 i prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję “Forum Przedsiębiorczości” w “Dzienniku Gazecie Prawnej” i “Biznes Plus” w “Gazecie Wyborczej”.

W imieniu spółki nagrodę odebrał Główny Konstruktor i Właściciel firmy, Pan Sławomir Huczała.

“Polska Nagroda Innowacyjności” wyróżnia podmioty działające na rynku polskim, cechujące się innowacyjnością i pracą nad sferą badawczo-rozwojową. Promuje również podmioty, których działalność prowadzi do nowatorskich rozwiązań.

Jednym z ważnym punktów na mapie V Kongresu w Zielonej Górze były panele dyskusyjne, na których motywem przewodnim była synergia nauki z biznesem, wejście polskich firm na rynki globalne oraz innowacyjność polskiej gospodarki.

Pan Sławomir Huczała, jako przedstawiciel Firmy Spartaqs, został zaproszony do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym “Siła Polskich Innowacji, synergia nauki z biznesem” w charakterze Prelegenta. Zagadnienia, które zostały poruszone przez Prelegentów w tracie dyskusji to między innymi:

  • – Innowacyjność – klucz do sukcesu przedsiębiorców
  • – Dział B+R w przedsiębiorstwach
  • – Inteligentne specjalizacje regionów jako katalizator innowacji
  • – Nowe technologie dla gospodarki
  • – Synergia nauki z biznesem szansą na rozwój gospodarki
  • – Bariery w rozwoju działalności B+R

Na V Polskim Kongresie Przedsiębiorczości firma Spartaqs miała również swoje stoisko, gdzie zebrani mogli zapoznać się z ofertą spółki, jej dokonaniami oraz dwiema jednostkami latającymi:

  • Ares – zwiadowczy dronoid dalekiego zasięgu, dedykowany do prac typu Heavy Duty, wykonywanych w trudnych warunkach (misje rozpoznawcze, obserwacyjne, badawcze, analityczne);
  • Draco – uniwersalny, wielozadaniowy dronoid do działań wysokospecjalistycznych (do prac związanych z przemysłem; dla jednostek użyteczności publicznej, służb cywilnych, etc.).

Wsparcie

Informacje

Kontakt

Spartaqs Sp. z o.o.
ul. Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice
e-mail: biuro@spartas.com
Telefon: +48 533 232 575