Zgodnie z dewizą Spartaqs „Bezpieczeństwo bez kompromisów”, chcemy aby dronoidy były używane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, rozwagą i odpowiedzialnością.
Wraz ze wzrostem poziomu technologicznego oraz coraz większymi możliwościami dronoidów, Spartaqs szczególną uwagę zwraca na bezpieczeństwo.
Myślimy o bezpieczeństwie zarówno dla operatorów systemu jak również osób trzecich, które mogą się znaleźć w strefie jego działania.
Doświadczenie Sprartaqs w konstruowaniu automatycznych systemów w oparciu o dronoidy, pozwala na opracowanie koncepcji i w dalszej kolejności na wdrożenie systemu o zaawansowanej konfiguracji i niestandardowych możliwościach.
Na specjalne zlecenie służb mundurowych możliwe jest wykonanie przez Spartaqs dronoidów dedykowanych.
Po przesłaniu zapytania ofertowego, przez osobę do tego uprawnioną, na adres: biuro@spartaqs.com poddamy zapytanie ofertowe gruntownej analizie i przedstawimy wówczas ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb.
W zapytaniu ofertowym należy:
  • określić podstawowe założenia pracy systemu,
  • zdefiniować wszystkie istotne uwarunkowania,
  • wskazać potrzeby oraz oczekiwaną funkcjonalność systemu.
Zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od przedstawienia oferty dedykowanej dla służb mundurowych, w sytuacji braku możliwości wykonania zlecenia przez Spartaqs wynikającej z przyczyn prawnych lub technologicznych.
Zapraszamy do współpracy i do składania zapytań. Chętnie odpowiemy Państwu na pytania i posłużymy fachowym doradztwem oraz pomocą w uzyskaniu oferty, doskonale dopasowanej do Państwa potrzeb.