+48 533 232 575 biuro@spartaqs.com

Spartaqs na Microsoft Innovation Summit 2019!

maj 31, 2019 | Aktualności

Mamy zaszczyt poinformować, że 28 maja 2019r. gościliśmy na najbardziej interaktywnym w Polsce spotkaniu Microsoft Innovation Summit, w pełni współtworzonym przez Liderów Cyfrowych!

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zobaczyć najnowsze wersje naszych flagowych konstrukcji : Aresa V4 II, Hermesa V8 Cargo wraz ze specjalnie zaprojektowanym pojemnikiem do transportu krwi, Helidrona II, a także najnowsze dronoidy Areus i jego mniejszy odpowiednik mAreus zaprojektowane na zamówienie naszych klientów.

Podczas Microsoft Innovation Summit 2019 zaprezentowaliśmy pokazowy lot dronoida Hermes V8 Cargo, który wzbudził duże zainteresowanie wśród obserwatorów. Hermes jest platformą przeznaczoną do zadań transportowych w środowisku medycznym, cywilnym oraz służbach mundurowych. Nowatorska konstrukcja i zastosowanie unikatowych rozwiązań technologicznych wyróżniają go spośród dostępnych na Polskim rynku bezzałogowych statków powietrznych. Intensywne prace nad Hermesem pozwoliły w krótkim czasie znacząco zwiększyć jego osiągi. W chwili obecnej Hermes w wersji MEDIC może transportować krew i sprzęt medyczny o wadze do 8 kg i więcej.

Już wkrótce nasze dronoidy typu Hermes będą w stanie stworzyć na niebie POWIETRZNY KORYTARZ ŻYCIA.

Poniżej krótka relacja z wydarzenia okiem drona.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i śledzenia dalszych postępów!

Więcej na facebookowym fanpage’u Spartaqs Group

Wsparcie

Informacje

Kontakt

Spartaqs Sp. z o.o.
ul. Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice
e-mail: biuro@spartas.com
Telefon: +48 533 232 575