DroneTech Toruń 2017

paź 6, 2017 | Aktualności

W dniach 5-6 października 2017 r. odbyły się targi DroneTech 2nd Meeting w Toruniu, w których firma Spartaqs wzięła udział. Stoisko, na którym spółka prezentowała ofertę oraz swój potencjał technologiczny, cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających, a ich szczególną uwagę przyciągał flagowy produkt spółki – Ares – dronoid wykonany w całości z włókna węglowego, zaprojektowany głównie z myślą o szybkim dotarciu do wyznaczonego miejsca, długim czasie pracy i zadaniach typu heavy duty, wykonywanych w ciężkich warunkach pogodowych.

Jednym z głównych założeń spółki dotyczących targów DroneTech w Toruniu – poza możliwością wymiany wzajemnych doświadczeń z zakresu pojazdów bezzałogowych – była możliwość promocji spółki, nawiązania kontaktów oraz zawarcia współpracy i tworzenia nowych projektów w celu dalszego pogłębiania i rozwoju rynku dronoidów w Polsce. W części konferencyjnej targów odbyło się również kilka ciekawych prelekcji, na których poruszono istotne problemy prawne, jak również te związane z bezpieczeństwem lotów i samej obsługi bezzałogowców. Równolegle, na głównej hali odbywały się zawody dronów sportowych, gdzie zawodnicy z wielką determinacją ścigali się ze sobą o miejsce na dronowym podium.

Targi DroneTech swoją obecnością uświetniła Pani Jadwiga Emilewicz – podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, która odwiedziła stoisko Spartaqs i wyraziła zainteresowanie projektami spółki.

Relację z całej imprezy, jak również wywiad z Głównym Konstruktorem i Właścicielem firmy Spartaqs, Panem Sławomirem Huczała, przeprowadził Pan Wiktor Strumnik – dziennikarz Polskiego Radia PiK.

KONTAKT

Spartaqs Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

E-mail:
biuro@spartaqs.com

Zadzwoń biuro:
+48 533- 232-575

Dział handlowy:

+48 572- 818 - 644

AKTUALNOŚCI

FORMULARZ KONTAKTOWY