+48 533 232 575 biuro@spartaqs.com

Spartaqs na inauguracji programu Silesia Connect

wrz 9, 2021 | Aktualności

31 sierpnia 2021 roku Spartaqs wziął udział w spotkaniu inaugurującym program Silesia Connect. Inicjatywa ma na celu stworzenie wspólnej przestrzeni do dyskusji i wymiany doświadczeń dla lokalnych innowatorów, przedsiębiorców, inwestorów, startupów. Owocem spotkań będzie również zbudowanie długofalowej współpracy pomiędzy firmami.

Przedsięwzięcie tworzone jest przez Fundację Venture Café Warsaw, spółki Invento Capital oraz Spin-us, a także Partnera Strategicznego – Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Pierwsze z zaplanowanych spotkań odbyło się w Galerii Rondo Sztuki w Katowicach.

Goście wydarzenia mieli okazję zapoznać się z technologiami firmy Spartaqs, a także zobaczyć na żywo dronoida transportowego Hermes II oraz dronoida FireFighter, dedykowanego dla straży pożarnej do wykrywania i gaszenia zarzewi ognia.

Spotkanie dało możliwość nawiązania nowych kontaktów i stworzenia inicjatyw, które mogą przynieść szereg korzyści zarówno w zakresie rozwoju infrastruktury w mieście, jak i technologii, które wdrożone przyniosą korzyści również samym mieszkańcom aglomeracji śląskiej.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii organizatora – Venture Cafe Warsaw:

Wsparcie

Informacje

Kontakt

Spartaqs Sp. z o.o.
ul. Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice
e-mail: biuro@spartas.com
Telefon: +48 533 232 575