Konferencja InSec 2017

lis 17, 2017 | Aktualności

W dniach 15-16 listopada 2017 r. odbyła się Międzynarodowa Wystawa i Konferencja Bezpieczeństwa Granic i Bezpieczeństwa Wewnętrznego InSec 2017 w Warszawie, w której firma Spartaqs wzięła udział jako wystawca. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem, którego program został opracowany w porozumieniu z MSWiA, objęli:
• Mariusz Błaszczak, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Arkadiusz Czartoryski, Przewodniczący Sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych

Na InSec 2017 podejmowano zagadnienia z zakresu ochrony zewnętrznych granic Unii Europejskiej, nowoczesnych rozwiązań i technologii do ochrony granic oraz do zapobiegania aktom przestępczości i terroryzmu z wykorzystaniem narzędzi teleinformatycznych.

W trakcie tego dwudniowego wydarzenia, które miało formułę wystawowo-konferencyjną, na swoim stoisku firma Spartaqs przedstawiała swoją ofertę dronoidów – profesjonalnych, wielozadaniowych dronów, które mogą stanowić realną i skuteczną odpowiedź na potrzeby służb cywilnych i mundurowych zarówno w zakresie bezpieczeństwa granic i bezpieczeństwa wewnętrznego, jak i ochrony infrastruktury krytycznej oraz zabezpieczaniu imprez masowych. Stoisko było chętnie odwiedzane zarówno przez przedstawicieli jednostek straży granicznej, policji jak i straży pożarnej. Konferencja składała się z sześciu paneli dyskusyjnych. Udział w nich wzięli przedstawiciele Straży Granicznej, administracji rządowej, Policji, Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu oraz ośrodków naukowo-badawczych i przemysłu.

Właściciel spółki Spartaqs i jej Główny Konstruktor, Pan Sławomir Huczała został zaproszony jako Prelegent do wzięcia udziału w piątym panelu: „Bezpieczeństwo podczas wielkich imprez masowych – dobre praktyki i technologie”.

KONTAKT

Spartaqs Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

E-mail:
biuro@spartaqs.com

Zadzwoń biuro:
+48 533- 232-575

Dział handlowy:

+48 572- 818 - 644

AKTUALNOŚCI

FORMULARZ KONTAKTOWY