+48 533 232 575 biuro@spartaqs.com

Dronoidy Spartaqs finalistami konkursu Dobry Wzór 2019

wrz 5, 2019 | Aktualności

Z dumą informujemy, że konstrukcje naszej firmy, dronoid transportowy Hermes V8M i podwodny dronoid Deep Guard zostały wysoko ocenione przez Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2019 i stały się finalistami tegoż konkursu. To już drugie wyróżnienie dla dronoida Hermes V8M i dronoida Deep Guard.

Na tegorocznej Gali nagród VI edycji konkursu „Lider Bezpieczeństwa Państwa – Innowacje na rzecz bezpieczeństwa i obronności” – dronoid transportowy Hermes otrzymał nagrodę w kategorii „Innowacyjny produkt”. Z kolei Dronoid Deep Guard otrzymał nagrodę „Lider Bezpieczeństwa Państwa 2018″ również w tej samej kategorii„.

Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi są oceniane według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę – innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania. Pozytywna ocena wszystkich Ekspertów w każdym z kryteriów kwalifikuje produkt i usługę do dalszego etapu. Warto nadmienić, że w konkursie uczestniczą firmy wytypowane przez organizatora, co w naszej ocenie podnosi rangę tego wydarzenia.
Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 187 produktów i usług. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż nasze produkty zostały zauważone i docenione przez Kapitułę Konkursu.
Nagrodzone konstrukcje Deep Guard oraz Hermes V8M zostaną przedstawione szerokiej publiczności podczas wystawy „DOBRY WZÓR 2019”, która odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach od 25 października do 1 grudnia 2019. Serdecznie wszystkich zapraszamy w tych dniach do Warszawy i raz jeszcze dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie.

Wsparcie

Informacje

Kontakt

Spartaqs Sp. z o.o.
ul. Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice
e-mail: biuro@spartas.com
Telefon: +48 533 232 575