+48 533 232 575 biuro@spartaqs.com

Akcja Drony na Wschód

mar 3, 2022 | Aktualności

Wiara nie sprawia, że wszystko jest łatwe ale sprawia, że wszystko jest możliwe.

W Spartaqs Group wierzymy, że drony mogą pomóc ludności cywilnej Ukrainy i mogą mieć realny wpływ na jej bezpieczeństwo, a technologia powinna przede wszystkim służyć ludziom, ułatwiać im życie oraz ich chronić.

Dlatego też jesteśmy inicjatorami akcji, której celem jest przekazanie dronów dla ludności Ukrainy. W naszych działaniach wspiera nas polski Pełnomocnik ds. Systemów bezzałogowych, Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej/Посольство України у Польщі, Ministerstwo ds. strategicznych gałęzi przemysłu Ukrainy oraz Ministerstwo Obrony Ukrainy – Міністерство оборони України .

Każdy kto chce pomóc może przekazać do nas swojego drona, a także części do niego, aparaturę lub baterie. Wszystko się przyda!

Spartaqs’owy punkt serwisowy zrobi z nich zestawy, które pojadą na Ukrainę transportem zorganizowanym i realizowanym we współpracy z Turystyczną Organizacją Otwartą oraz Ministerstwem Obrony Ukrainy. Wysłane drony będą chronić ludność cywilną, wspierać jej działania obronne (również w nocy) oraz dokumentować to, co dzieje się na ulicach ukraińskich miast, w celu pociągnięcia do odpowiedzialności tych, którzy łamią podstawowe prawa człowieka.

Można się z nami kontaktować w sprawie akcji “Drony na wschód” pod numerem: 531 144 443, oraz pisać na adres: dronesforukraine@spartaqs.com

Wsparcie

Informacje

Kontakt

Spartaqs Sp. z o.o.
ul. Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice
e-mail: biuro@spartas.com
Telefon: +48 533 232 575