Dwie nagrody w Konkursie „Dobry Wzór 2019” dla Spartaqs

Aktualności

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród w 26. Edycji Konkursu Dobry Wzór, którą swą obecnością uświetnił Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński, dronoid transportowy Hermes V8M projektu Sławomira Huczały zdobył aż dwie nagrody:

1. Nagrodę główną Dobry Wzór 2019 – nagrodę Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w kategorii Nowe Technologie,

2. Nagrodę specjalną Wzór Roku dla Zrównoważonego Rozwoju 2019 – nagrodę KGHM Polska Miedź S.A.

Serdecznie dziękujemy Kapitule Konkursu za przyznanie firmie Spartaqs nagrody głównej Dobry Wzór 2019 w kategorii Nowe Technologie. Jest to dla nas duże wyróżnienie z uwagi na rangę konkursu, a także fakt, że „konkurują ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. W wyniku monitoringu do konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.”

Wyróżnienie przyznane nam przez @KGHM Polska Miedź S.A. jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ wkładamy wielki trud nie tylko w design, ale również w funkcjonalność i użyteczność naszych konstrukcji. Nagroda przyznana nam przez #KGHM wskazuje, iż nasze rozwiązania znajdują uznanie u docelowych odbiorców naszych projektów. Utwierdza nas to w przekonaniu, że obrany przez nas kierunek jest właściwy, a nasze urządzenia maja szansę na faktyczne zastosowanie w niedalekiej przyszłości, w przemyśle i gospodarce.

Relacja wideo z gali wręczenia nagród dostępna na profilu Facebook Spartaqs Group:

1. Wręczenie Nagrody specjalnej „Wzór Roku dla Zrównoważonego Rozwoju 2019” – nagroda KGHM Polska Miedź S.A. dla Spartaqs

2. Nagrodę główną Dobry Wzór 2019 – nagrodę Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w kategorii Nowe Technologie,

Więcej o laureatach Konkursu Dobry Wzór 2019 na: Lista Laureatów w Konkursie „Dobry Wzór 2019”