+48 533 232 575 biuro@spartaqs.com

Gitex Technology Week 2016

Жов 16, 2016 | Новини

W dniach 16-20 października 2016 r. odbyły się targi technologiczne, GITEX Technology Week 2016 w Dubaju, w których nasza firma wzięła udział wraz z pozostałą polską delegacją, w tym z przedstawicielami licznych instytucji rządowych oraz jednostek naukowo-badawczych. Na targach firma Spartaqs miała okazję zaprezentować swoje rozwiązania technologiczne w dziedzinie bezzałogowych pojazdów typu MALE.

GITEX jest jednym z największych wydarzeń tego typu na świecie i jednym z najważniejszych, organizowanych przez Zjednoczone Emiraty Arabskie w tym regionie. Targi te co roku przyciągają do Dubaju inwestorów i przedsiębiorców z całego świata, umożliwiając wymianę informacji na temat najnowszych technologii oraz w celu wdrożenia interesujących i innowacyjnych startup-ów. W tegorocznej, już 36 edycji GITEX, zapoczątkowano największy na świecie rozwój startup-ów. W tymże wydarzeniu wzięło udział ponad 35 krajów, prezentujących swój potencjał technologiczny i starających się zabezpieczyć jego finansowanie oraz pozyskać nowy rynek zbytu poprzez możliwość nawiązania kontaktów z ponad 400 inwestorami.

Polskie stoisko było największym stanowiskiem Państw UE na tegorocznych targach GITEX i jednocześnie debiutem polskich przedstawicieli na tym wydarzeniu, w tym firmy Spartaqs.

Krótką relację z gali GITEX 2016 oraz bezpośrednio z naszego stoiska przekazała dziennikarka Polskiego Radia, Pani Anna Dudzińska.

 

KONTAKT

Spartaqs Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

E-mail:
biuro@spartaqs.com

Zadzwoń:
+48 533- 232-575

AKTUALNOŚCI

FORMULARZ KONTAKTOWY