+48 533 232 575 biuro@spartaqs.com

Dronoidy Spartaqs na pokazie podczas seminarium w 12 Brygadzie Zmechanizowanej w Szczecinie

Лип 7, 2023 | Новини

Dnia 7 czerwca 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu zorganizowanym przez jednostkę wojskową 12 Brygadę Zmechanizowaną w Szczecinie. Jako jedyna firma z sektora dronowego w Polsce prezentowaliśmy nasze innowacyjne technologie na terenie strzelnicy Garnizonowej Krzekowo.

Częścią dwudniowego seminarium było prezentowanie sprzętu przez zaproszonych producentów, wśród których mieliśmy przyjemność się znaleźć. Uczestnikom wydarzenia pokazaliśmy możliwości naszych konstrukcji dronów: XTerminator, Spider w wersji obserwacyjnej oraz Hermes II wyposażony w kamerę termowizyjną.

Nasze drony, zastosowane w przeprowadzonych symulacjach działań  operacyjnych, zdobyły duże zainteresowanie ze strony uczestników wydarzenia. Realne efekty działań dronów stosowanych podczas wojny w Ukrainie przyciągnęły do naszego stanowiska rzesze zainteresowanych możliwościami ich wykorzystania przez polskie wojsko.

Zauważyliśmy, że nasze najnowsze innowacje, jak dronoid Hermes II z kamerą termowizyjną i dronoid Spider umożliwiający szybki, precyzyjny i cichy lot do obranego celu, cieszyły się szczególnym zainteresowaniem.

Podczas wydarzenia mieliśmy okazję do wielu rozmów z uczestnikami seminarium, co pozwoliło na lepsze zrozumienie i zapozanie się z realnymi potrzebami odbiorców naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że produkt zaprojektowany i stworzony od podstaw w Polsce, oparty na polskim know-how, jest kluczem do spełnienia restrykcyjnych norm sektora wojskowego. 

Dla nas jako dla przedstawicieli branży dronowej w Polsce wydarzenie to niosło za sobą ogromną wartość poznawczą i zmotywowało nas do dalszych prac nad udoskonaleniem naszych produktów.

Dziękujemy 1 Batalionowi Piechoty Zmotoryzowanej Legionów za otrzymaną statuetkę z podziękowaniem za udział w Seminarium nt. Procedury dowodzenia na szczeblu drużyna – pluton – kompania. Struktura i uzbrojenie piechoty zmotoryzowanej spełniające wymagania nowoczesnego pola walki  oraz organizatorom wydarzenia za możliwość uczestnictwa w seminarium.

KONTAKT

Spartaqs Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

E-mail:
biuro@spartaqs.com

Zadzwoń:
+48 533- 232-575

AKTUALNOŚCI

FORMULARZ KONTAKTOWY