+48 533 232 575 biuro@spartaqs.com

Dronoidy Spartaqs Group na targach Kielce IFRE-EXPO!

Čvn 20, 2023 | Aktuality

W dniach 15-17 czerwca 2023 r. firma Remiza Sp. z o.o  zaprezentowała na targach Kielce IFRE-EXPO naszego rewolucyjnego dronoida – Fire Fighter, dedykowanego strażakom. Ten zaawansowany, wyspecjalizowany dronoid to niezastąpione narzędzie dla jednostek pożarniczych.
Platforma Fire Fighter, prezentowała odwiedzającym swoje możliwości.
Fire Fighter V8CI to dronoid wyposażony w specjalistyczną aparaturę, jest w stanie lokalizować źródła ognia, analizować ich rozprzestrzenianie się oraz nadzorować przebieg akcji gaśniczej. Co więcej, dzięki chemiczno-pirotechnicznemu ładunkowi gaszącemu, po wykryciu źródła ognia we wczesnej fazie pożaru, dronoid skutecznie je likwiduje.
Platforma Fire Fighter idealnie współpracuje z naziemnymi zespołami gaśniczymi. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia skuteczną i szybką reakcję w walce z pożarami.
To jednak nie wszystko! Oprócz Fire Fightera, na targach można było zobaczyć również inne dronoidy firmy Spartaqs. Helidron, jako dronoid do ratownictwa wodnego, oraz mAreus, jako dron do zarządzania akcjami ratownictwa pożarowego, chemicznego i klęsk żywiołowych, zapewnią kompleksowe rozwiązania dla służb ratowniczych.
Dziękujemy firmie Remiza Sp. z o.o   za możliwość prezentacji technologii Spartaqs Group na targach Kielce IFRE-EXPO, które stanowiły doskonałą okazja, do zapoznania się z nowoczesnymi technologiami wspierającymi akcję przeciwpożarowe i ratownicze.

KONTAKT

Spartaqs Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

E-mail:
biuro@spartaqs.com

Zadzwoń:
+48 533- 232-575

AKTUALNOŚCI

FORMULARZ KONTAKTOWY