+48 533 232 575 biuro@spartaqs.com

Amsterdam Drone Week 2020 za nami!

Pro 8, 2020 | Aktuality

W dniach od 3 do 7 grudnia 2020 roku ponad 3000 osób skupionych wokół branży BSP – społeczności przedsiębiorców, wynalazców oraz profesjonalistów miały możliwość wymiany informacji i podjęcia dialogu prowadzącego do zgody i akceptacji dla globalnych innowacji w branży systemów bezzałogowych.

Tegoroczna edycja największego w Europie wydarzenia dronowego – Amsterdam Drone Week 2020 – była zorganizowana zdalnie, w formule online, podobnie jak wiele innych imprez masowych w tym roku, co miało przyczynę w trwającej od wielu miesięcy pandemii Covid-19.

Tym samym wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w wybranej konferencji, panelu dyskusyjnym lub wysłuchaniem prezentacji mogli to zrobić z własnego domu, śledząc program prowadzony równolegle na 3 wirtualnych scenach oraz w pokoju do networkingu. Wiodącymi tematami w tym roku były nowe regulacje prawne, wchodzące w życie już w styczniu 2021, U-Space i Systemy Zarządzania ruchem BSP oraz Urban Air Mobility. Wielokrotnie odnoszono się również do wykorzystania potencjału branży BSP jako wsparcia służby zdrowia w walce z COVID-19.

Adam Rorbek reprezentował Spartaqs i opowiedział zainteresowanym o pilotażu przeprowadzonym w kwietniu 2020 r. oraz pierwszym wdrożeniu usługi transportu medycznego z wykorzystaniem BSP w Polsce. Przedstawiliśmy również nasz kompleksowy system transportu powietrznego oparty o BSP naszej produkcji, automatyczne stacje ładowania, platformy do nadawania i odbierania przesyłek (dronomaty) oraz samoloty typu Ultra Light. Całość obsługiwana z jednego miejsca – Centrum Kontroli Lotów z wykorzystaniem autorskiego oprogramowania DRONET, integrującego poszczególne elementy systemu dla optymalnego kosztowo transportu ekspresowego o zasięgu krajowym.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie organizatorom ze strony CEDD oraz współuczestnikom z Polski za inspirujący czas.

Na przykładzie takich wydarzeń widzimy jak innowacyjnymi rozwiązaniami w segmencie nowych technologii dysponujemy w naszym kraju.

 

Zapraszamy do zaznajomienia się z poniższymi slajdami z prezentacji, przedstawionej w trakcie Amsterdam Drone Week (język angielski) 2020.

KONTAKT

Spartaqs Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

E-mail:
biuro@spartaqs.com

Zadzwoń:
+48 533- 232-575

AKTUALNOŚCI

FORMULARZ KONTAKTOWY